O MNIE

niedziela, 29 stycznia 2012

 

Nazywam się Dominika Chachulska i mieszkam we Wrocławiu.

 Do Wrocławia początkowo przeprowadziłam się w celu studiowania, lecz miasto mnie oczarowało i postanowiłam zamieszkać tu na stałe. Mimo wielu zajęć związanych ze studiowaniem dwóch kierunków jednocześnie, zawsze jednak znajdę czas na czytanie :) 

Czytam od zawsze, a właściwie odkąd pamiętam. Jako kilkuletnie dziecko brałam książki do ręki i udawałam że czytam. Gdy jednak pojęłam na czym polega sztuka składania literek, to tak się w tym zakochałam, że teraz odcięta od książek, nie wytrzymałabym długo....  Bardzo szybko chęć zabicia czasu i uniknięcia nudy przerodziła się w pasję.

Kocham czytać, ale uwielbiam również dzielić się moimi spostrzeżeniami o danej książce, czy wymieniać opinie, to prawie tak samo przyjemne  jak samo czytanie.  

Postanowiłam stworzyć ten blog, bo możliwe, że moje recenzje kogoś zainspirują do sięgnięcia po lekturę i być może pomogą w jej wyborze. 

Nie chcę tu nikogo oceniać, ani wytykać co zrobił źle, czy dobrze pisząc daną książkę. Chciałabym tylko podzielić się z Wami moją opinią, a może nawet usłyszę Wasze. Po prostu kocham czytać, kocham książki i uwielbiam o nich rozmawiać, to pisać pewnie też. Zapraszam, na mały romans z moim blogiem. 


KONTAKT:

dominika.chachulska@interia.pl